All participants

Ernst Albrecht, Saarbrucken

Alexandru Aleman, Lund

Calin Ambrozie, Bucharest

Cédric Arhancet, Besancon

María Laura Arias, Buenos Aires

Mojtaba Bakherad, Mashhad

Florin Bataran, Timisoara

Daniel Beltita, Bucharest

Mihaita Berbec, Leuven

Tudor Binzar, Timisoara

Valerio Capraro, Southampton

Gilles Cassier, Lyon

Bernard Chevreau, Bordeaux

Tomasz Ciaś, Poznań

David Cohen, Beer-Sheva

Serban Costea, Bucharest and Pitesti

Aurelian Craciunescu, Timisoara

Vahid Darvish, Babolsar

Valentin Deaconu, Reno

Ciprian Demeter, Bloomington

Ivana Djolovic, Belgrade

Ronald G. Douglas, College Station

Catalin Dragan, Cincinnati

Eugen Draghici, Sibiu

Dorin Dutkay, Orlando

Amar Jyoti Dutta, Guwahati

Yousef Estaremi, Zanjan

Lawrence Fialkow, New Paltz

Dumitru Gaspar, Timisoara

Pastorel Gaspar, Arad

Laura Gavruta, Wien

György Pál Gehér, Szeged

Omer Gok, Istanbul

Hendrik Grundling, Sidney

Alexander Guterman, Moscow

Alexander Helemskii, Moscow

Karen Hovsepyan, Kazan

Jan Janas, Krakow

Maria Anastasia Jivulescu, Timisoara

Maria Joita, Bucharest

Marius Junge, Urbana-Champaign

Adina Juratoni, Timisoara

Victor Kaftal, Cincinnati

Rupinderjit Kaur, Longowal

Yasuyuki Kawahigashi, Tokyo

Laszlo Kerchy, Szeged

Silvius Klein, Trondheim

Igor Klep, Auckland

Alla Kuznetsova, Kazan

Bartosz Kwasniewski, Warsaw

Magnus Landstadt, Trondheim

David Larson, College Station

Christian Le Merdy, Besancon

Ludovic Dan Lemle, Timisoara

Rupert Levene, Dublin

Hanfeng Li, Buffalo

Jireh Loreaux, Cincinnati

Nicolae Lupa, Timisoara

Anca Marcoci, Bucharest

Liviu Marcoci, Bucharest

Mircea Martin, Baldwin City

Amir Hosein Mokhtari, Mashhad

Claudia Isabela Morariu, Timisoara

Henri Moscovici, Columbus

Vladimir Muller, Prague

Sorin Nadaban, Arad

Remus Nicoara, Knoxville and Bucharest

Mihai Nicolae, Bucharest

Saulius Norvidas, Vilnius

Paritosh Chandra Das, Guwahati

Flavius Pater, Timisoara

Kulajit Pathak, Guwahati

Sasmita Patnaik, Kanpur

Liviu Paunescu, Bucharest

Florin Pop, New York

Ioan-Lucian Popa, Alba Iulia

Mihai Popa, Bucharest and San Antonio

Gelu Popescu, San Antonio

George Popescu, Craiova

Dan Popovici, Timisoara

Ciprian Preda, Timisoara

Florin Radulescu, Bucharest and Rome

Jean Renault, Orleans

Murat Sadiku, Tetovo

Adrian Sandovici, Iasi

Jaydeb Sarkar, Bangalore

Bipul Sarma, Guwahati

Kamran Sharifi, Münster

Aurel Stan, Marion

Codruta Stoica, Arad

Erling Stormer, Oslo

Laurian Suciu, Sibiu

Nicolae Suciu, Timisoara

Sunil Kumar Sharma, Una

Afshan Tabassum, Lahore

Neset Ozkan Tan, Usak

Adi Tcaciuc, Edmonton

Andreas Thom, Leipzig

Dan Timotin, Bucharest

Nicoleta Ularu, Timisoara

Stefaan Vaes, Leuven

Ilie Valusescu, Bucharest

Alexander Vernik, Beer-Sheva

Ami Viselter, Alberta and Haifa

Gary Weiss, Cincinnati

Wilhelm Winter, Muenster

Ozgur Yildirim, Istanbul

Hasan Yurt, Canakkale

Advertisements